Rekrutacja do przedszkola.png
Wyszukiwarka
Październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
15 16 17 18 19 20 21
Czwartek, 25.10.2018
Miejsce: Rypiński Dom Kultury
Piątek, 26.10.2018
Miejsce: Rypiński Dom Kultury
Niedziela, 04.11.2018
Miejsce: Rypiński Dom Kultury
ban-biblioteka.jpg
ban-pogoda.jpg
Banerek - repertuar.jpg
J. Angielski

Język angielski w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Rypinie     

 

W młodszych grupach przedszkolnych nadrzędnym celem jest przede wszystkim zainteresowanie nauką języka obcego, uwrażliwianie go na język w codziennym życiu oraz rozwijanie zrozumienia ze słuchu. Dużą rolę odgrywa tutaj właściwa reakcja dziecka na komunikaty zarówno werbalne, jak i niewerbalne.  

W starszych grupach przedszkolnych nadrzędnym celem jest zarówno rozwijanie sprawności rozumienia ze słuchu, jak i umiejętność komunikowania się na poziomie wyrazu i prostego zdania.

Niezbędne jest stworzenie przyjaznej atmosfery, która sprawi, że dzieci poczują się w pełni akceptowane i zadowolone a nauka języka angielskiego będzie niezapomnianą, miłą przygodą.

W naszym przedszkolu dzieci uczą się języka angielskiego w oparciu o kurs Captain Jack wydawnictwa macmillan. Zajęcia prowadzone są we wszystkich grupach 2 razy w tygodniu. Captain Jack to papuga mówiąca w języku angielskim, która w sposób zabawny i dowcipny zaprasza przedszkolaków do nauki w formie różnych zabaw i ćwiczeń. Dzięki sympatycznej pacynce, dzieci aktywnie, z uśmiechem na twarzy włączają się w różną tematykę zajęć.

 Obrazek Królik z kapelusza

Opracowała: mgr Ewa Nadolska      

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się