Rekrutacja do przedszkola.png
Wyszukiwarka
Grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
10 11 12 13 14 15 16
Środa, 12.12.2018
Miejsce: Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie, ul. Warszawska 20, 87-500 Rypin, Sala Wystaw i Promocji
Piątek, 14.12.2018
Miejsce: Rypiński Dom Kultury
Piątek, 18.01.2019
Miejsce: Rypiński Dom Kultury, ul. Warszawska 8, Rypin
ban-biblioteka.jpg
ban-pogoda.jpg
Banerek - repertuar.jpg
grafika
Powiązane galerie:
grafika
Wtorek, 05.12.2017
grafika
Czwartek, 07.12.2017
Środa, 06.12.2017
Iwona KlimowskaLiczba wyświetleń: 702
,,Mikołajki mogą być jak z bajki … czyli dzień pełen wrażeń”

Właśnie dzisiaj w naszym przedszkolu wszyscy przenieśliśmy się w ,,bajkowy świat”. Nasze Przedszkolaki wyglądały jak małe Mikołaje, ponieważ wszystkie dzieci ubrane były wyjątkowo – po prostu ,,mikołajkowo”. Od rana wyczuwalny był nastrój oczekiwania w przedszkolu panował gwar i radość, dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa – Św. Mikołaja! Niekiedy rozbrzmiewały dzwoneczki… to oznaczało, że Mikołaj jest tuż, tuż. Wreszcie … JEST!! – PRAWDZIWY – ŚWIĘTY MIKOŁAJ!  Każda grupa wiekowa spędziła czas z Mikołajem na wesołych zabawach muzyczno – ruchowych, dzieci zostały obdarowane upominkami na zakończenie zabawy każdy przedszkolak otrzymał słodki upominek od Mikołaja – watę cukrową. Radość dzieci ze spotkania z Mikołajem była ogromna! Świadczyły o niej okrzyki zachwytu i uśmiechy na twarzach naszych „dzieciaków”.

Mikołajkową tradycją w naszym przedszkolu są również coroczne odwiedziny Burmistrza Pawła Grzybowskiego i Radnych naszego miasta. Włodarze nigdy nie zapominają o najmłodszych mieszkańcach naszego miasta i w tym dniu obdarowują przedszkolaków słodyczami i drobnymi zabawkami, które wzbogacają wyposażenie klas.  

Kolejnymi Mikołajami, którzy nas odwiedzili byli uczniowie Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Rypnie wraz ze mgr Jolantą Gawrych obdarowali przedszkolaków słodyczami i opowiedzieli o sukcesie projektu, który realizowali wspólnie z naszymi przedszkolakami.

Wszystkim Mikołajom serdecznie dziękujemy! Był to naprawdę bajkowy dzień pełen wrażeń!

Iwona Klimowska 

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ